Wystawcy

Nasz portal to nie tylko zbiór wiedzy o targach wystawienniczych, konferencjach oraz różnego rodzaju eventach. Stwarzamy również możliwość zaprezentowania własnej działalności, jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia. Każdy wystawca, który bierze udział w targach wystawienniczych, ma możliwość, za pośrednictwem naszej strony, zaprezentować zakres swoich usług, historię firmy, jej cele oraz podać wszystkie najważniejsze dane. Dzięki tym danym, możliwe jest rzetelne zaprezentowanie przedsiębiorstwa lub oferty, jak również szybie i bezpłatne dotarcie do potencjalnego klienta.

Z kolei osoby, które zamierzają wybrać się na różnego rodzaju konferencje, festiwale oraz wydarzenia targowe, mogą się dowiedzieć, jakie usługi będą prezentowane na targach oraz jacy wystawcy będą prezentować swoje usługi.

Nasz portal daje możliwość zapoznania się ze szczegółami wydarzeń w łatwy i szybki sposób, bez wcześniejszych zapisów lub ponoszenia dodatkowych opłat. Wszystkie dane dostępne są po bezpłatnym zarejestrowaniu się do naszego serwisu.
Wyszukaj:
Liczba obiektów 1-4 z 4
ABAR P.P.H.U. Halina Grzesik

ABAR P.P.H.U. Halina Grzesik

Lokalizacja: ul. Lewa 15 | Łódź
ANDROPOL S.A.

ANDROPOL S.A.

Lokalizacja: ul. Krakowska 83 | Andrychów
ARIADNA S.A. Fabryka Nici

ARIADNA S.A. Fabryka Nici

Lokalizacja: Niciarniana 2/6 | Łódź
Skandi Dom - Skandynawskie akcesoria

Skandi Dom - Skandynawskie akcesoria

Lokalizacja: ul. Rakowicka 27 | Kraków