Jarmark Tysiąca Jezior

Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda

Wyszukaj w pobliżu:

Odległość

Branże:

Krótki opis:

Z przyczyn niezależnych od Organizatorów Jarmark Tysiąca Jezior został odwołany.

Opis:

Jarmark Tysiąca Jezior to nowy punkt na mapie atrakcji dla odwiedzających Warmię i Mazury w okresie letnim. Wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie targowo-kiermaszowe, postanowiliśmy stworzyć wydarzenie, które będzie perłą w koronie kiermaszów organizowanych w Expo Mazury.
W trakcie Jarmarku Tysiąca Jezior, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Żywność naturalna, pamiątki z regionu, design, antyki i wiele wiele innych rzeczy i atrakcji znajdziecie w weekend na przełomie czerwca i lipca w Ostródzie na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Mazury.
Jarmark Tysiąca Jezior odbędzie się w dniach 30 czerwca -1 lipca 2018 roku w Ostródzie na Mazurach. To piękny region, pełen malowniczych jezior, idealny zarówno dla zwolenników rekreacji, jak i niespiesznego relaksu. Ostróda i najbliższa okolica to nie tylko różnorodne atrakcje - od unikalnego Kanału Ostródzko-Elbląskiego, poprzez wyciąg nart wodnych aż do urokliwych zabytków architektury - ale także bogata i zróżnicowana baza noclegowa licząca łącznie 3 000 miejsc w hotelach i pensjonatach o wysokim standardzie.

Obiekty w okolicy

HOTEL PLATINUM AQUA FUN & EVENTS

HOTEL PLATI...

Kategoria: Hotel
HOTEL WILLA PORT CONFERENCE RESORT&SPA

HOTEL WILLA...

Kategoria: Hotel
HOTEL ANDERS RESORT&SPA

HOTEL ANDER...

Kategoria: Hotel

Wydarzenia w okolicy