III Targi Logistyki Służb Mundurowych TLSM

TLSM

Hala Expo - Łódź Łódź, al. Politechniki 4 , 90-532 Łódź

Wyszukaj w pobliżu:

Odległość

Branże:

Krótki opis:

III Targi Logistyki Służb Mundurowych - jedyna impreza gdzie możliwe jest pogłębienie kontaktów na linii biznes - służby mundurowe

Opis:

III Targi Logistyki Służb Mundurowych TLSM to profesjonalna platforma nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami a służbami mundurowymi. To także jedyna okazja do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami zaopatrzenia służb mundurowych w Polsce i jednocześnie szansa dla producentów do rozpoczęcia kontaktów biznesowych z wiarygodnym partnerem. Targi dodatkowo stwarzają możliwość otwartej konfrontacji wytwórców z opiniami przedstawicieli Wojska i pozostałych służb mundurowych.

Ideą III Tarów Logistyki Służb Mundurowych jest umożliwienie prezentacji wyrobów firmom, które są zainteresowane podjęciem współpracy ze służbami mundurowymi. To także szansa na bezpośredni kontakt z komendantami Regionalnych Baz Logistycznych, Komendantami Wojskowych Oddziałów Gospodarczych wraz z Szefami Sekcji Żywnościowych, Mundurowych i MPS, które przyczynią się do pobudzenia lokalnego biznesu i powstania nowych miejsc pracy.

Targi są jedyną w Polsce inicjatywą, która w sposób kompleksowy pokazuje możliwości i zasady współpracy ze służbami zaopatrzenia mundurowego, tekstylno-odzieżowego, żywnościowego, poligraficznego, motoryzacyjnego i zaopatrzenia w materiały pędne i smary. Przedstawione zostaną również oferty  specjalnych wyrobów włókienniczych, w tym środków opatrunkowych oraz wyrobów balistycznych, a także propozycje branży budowlano-meblarskiej. Targi stwarzają zatem możliwość bezpośredniego spotkania środowiska biznesu i osób odpowiedzialnych za procedury zakupowe w służbach logistycznych.

Dodatkowe informacje:

Wstęp
  • bilet normalny (dwudniowy) - 30.00 PLN
  • bilet ulgowy (dwudniowy) - 15.00 PLN
  • bilet normalny (dwudniowy) z rejestracją - 20.00 PLN
  • Dzieci do lat 10 bezpłatnie - 0.00 PLN

Wystawcy

Obiekty w okolicy

HOTEL ŚWIATOWIT

HOTEL ŚWIA...

Kategoria: Hotel
HOTEL BOROWIECKI

HOTEL BOROW...

Kategoria: Hotel
HOTEL BOSS ŁÓDŹ

HOTEL BOSS ...

Kategoria: Hotel
HOTEL NIKON

HOTEL NIKON

Kategoria: Hotel
HOSTEL MOLO

HOSTEL MOLO

Kategoria: Hotel
HOTEL YUCA

HOTEL YUCA

Kategoria: Hotel

Wydarzenia w okolicy