Wydarzenia targowe

Oferujemy Państwu wszystkie wydarzenia targowe w jednym miejscu! Naszym celem jest dostarczenie rzetelnej informacji, o tym gdzie obecnie są lub będą organizowane targi w Polsce, konferencje, festiwale oraz inne wydarzenia wystawiennicze. Bogato rozbudowana baza jest stale uzupełniania, tak by wszystkie dane były cały czas aktualne i prawdziwe.

Oferowany przez nas system jest łatwy w obsłudze, a ponadto pozwala na wyszukiwanie wszystkich najważniejszych informacji, takich jak opis wydarzenia, lokalizacja, data oraz dane teleadresowe. Przy okazji, sugerowane są także inne wydarzenia targowe, które organizowane są w najbliższej okolicy lub w nadchodzących terminach.

Pragniemy, by użytkownicy naszego portalu byli rzetelnie poinformowani nie tylko o wydarzeniach targowych, ale również odpowiednio się na nie przygotowali. Z tego powodu pomagamy Państwu znaleźć hotel na targi oraz miejsca restauracyjne. Dzięki temu oszczędzają Państwo swój czas na szukanie odpowiedniego obiektu spełniającego Państwa wymagania np. pod względem ceny, standardu oraz innych wytycznych.
Wyszukaj:
Liczba obiektów 1-3 z 3
Browariada z Festiwalem Smaków

Browariada z Festiwalem Smaków

Browariada to największy festiwal piwny w północno-wschodniej Polsce. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w 2017 roku, w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie. Druga odsłona tej imprezy będzie miała miejsce w dniach 3-5…
Lokalizacja: Grunwaldzka 55 | Ostróda
Data: 2018-08-03 - 2018-08-04
Pożegnanie Lata z Expo Mazury

Pożegnanie Lata z Expo Mazury

Z przyczyn niezależnych od Organizatorów Pożegnanie Lata z Expo Mazury - Festiwal Disco Polo zostało odwołane.
Lokalizacja: Grunwaldzka 55 | Ostróda
Data: 2018-09-29 - 2018-09-29
Bajkowy Mikołaj

Bajkowy Mikołaj

Lokalizacja: Grunwaldzka 55 | Ostróda
Data: 2018-12-01 - 2018-12-02