Wydarzenia targowe

Oferujemy Państwu wszystkie wydarzenia targowe w jednym miejscu! Naszym celem jest dostarczenie rzetelnej informacji, o tym gdzie obecnie są lub będą organizowane targi w Polsce, konferencje, festiwale oraz inne wydarzenia wystawiennicze. Bogato rozbudowana baza jest stale uzupełniania, tak by wszystkie dane były cały czas aktualne i prawdziwe.

Oferowany przez nas system jest łatwy w obsłudze, a ponadto pozwala na wyszukiwanie wszystkich najważniejszych informacji, takich jak opis wydarzenia, lokalizacja, data oraz dane teleadresowe. Przy okazji, sugerowane są także inne wydarzenia targowe, które organizowane są w najbliższej okolicy lub w nadchodzących terminach.

Pragniemy, by użytkownicy naszego portalu byli rzetelnie poinformowani nie tylko o wydarzeniach targowych, ale również odpowiednio się na nie przygotowali. Z tego powodu pomagamy Państwu znaleźć hotel na targi oraz miejsca restauracyjne. Dzięki temu oszczędzają Państwo swój czas na szukanie odpowiedniego obiektu spełniającego Państwa wymagania np. pod względem ceny, standardu oraz innych wytycznych.
Wyszukaj:
Liczba obiektów 1-2 z 2
SUMMER TIME 2016

SUMMER TIME 2016

Serdecznie zapraszamy do udziału w MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH TURYSTYCZNYCH SUMMER TIME, które odbędą się w 1. kwartale 2016r. w nowoczesnym centrum wystawienniczo-handlowym Ptak Expo w Rzgowie k/Łodzi.Lokalizacja: Żeromskiego 6 | Rzgów
Festiwal Kultur Świata #Azja

Festiwal Kultur Świata #Azja

Festiwal Kultur Świata #Azja. Inaugurując cykl wydarzeń zabierzemy Was w fascynującą podróż do najdalszych zakątków świata. 
Lokalizacja: Grunwaldzka 55 | Ostróda
Data: 2018-04-14 - 2018-04-15