Wydarzenia targowe

Oferujemy Państwu wszystkie wydarzenia targowe w jednym miejscu! Naszym celem jest dostarczenie rzetelnej informacji, o tym gdzie obecnie są lub będą organizowane targi w Polsce, konferencje, festiwale oraz inne wydarzenia wystawiennicze. Bogato rozbudowana baza jest stale uzupełniania, tak by wszystkie dane były cały czas aktualne i prawdziwe.

Oferowany przez nas system jest łatwy w obsłudze, a ponadto pozwala na wyszukiwanie wszystkich najważniejszych informacji, takich jak opis wydarzenia, lokalizacja, data oraz dane teleadresowe. Przy okazji, sugerowane są także inne wydarzenia targowe, które organizowane są w najbliższej okolicy lub w nadchodzących terminach.

Pragniemy, by użytkownicy naszego portalu byli rzetelnie poinformowani nie tylko o wydarzeniach targowych, ale również odpowiednio się na nie przygotowali. Z tego powodu pomagamy Państwu znaleźć hotel na targi oraz miejsca restauracyjne. Dzięki temu oszczędzają Państwo swój czas na szukanie odpowiedniego obiektu spełniającego Państwa wymagania np. pod względem ceny, standardu oraz innych wytycznych.
Wyszukaj:
Liczba obiektów 1-3 z 3
Kiermasz Wielkanocny

Kiermasz Wielkanocny

Expo Mazury zaprasza na Kiermasz Wielkanocny. Weekend przedświąteczny to idealny termin na wielkie zakupy! Żywność naturalna, rękodzieło, kwiaty ozdobne - wszystko co upiększy Wam Wielkanoc znajdziecie na Kiermaszu Wielkanocnym.
Lokalizacja: Grunwaldzka 55 | Ostróda
Data: 2018-03-24 - 2018-03-25
Bezpieczne Mazury

Bezpieczne Mazury

Bezpieczne Mazury to impreza regionalna o charakterze prewencyjnym i edukacyjnym, współorganizowana przez Wojewódzką Komendę Policji. 
Lokalizacja: Grunwaldzka 55 | Ostróda
Data: 2018-05-16 - 2018-05-17
Bajkowy Mikołaj

Bajkowy Mikołaj

Lokalizacja: Grunwaldzka 55 | Ostróda
Data: 2018-12-01 - 2018-12-02