Wydarzenia targowe

Oferujemy Państwu wszystkie wydarzenia targowe w jednym miejscu! Naszym celem jest dostarczenie rzetelnej informacji, o tym gdzie obecnie są lub będą organizowane targi w Polsce, konferencje, festiwale oraz inne wydarzenia wystawiennicze. Bogato rozbudowana baza jest stale uzupełniania, tak by wszystkie dane były cały czas aktualne i prawdziwe.

Oferowany przez nas system jest łatwy w obsłudze, a ponadto pozwala na wyszukiwanie wszystkich najważniejszych informacji, takich jak opis wydarzenia, lokalizacja, data oraz dane teleadresowe. Przy okazji, sugerowane są także inne wydarzenia targowe, które organizowane są w najbliższej okolicy lub w nadchodzących terminach.

Pragniemy, by użytkownicy naszego portalu byli rzetelnie poinformowani nie tylko o wydarzeniach targowych, ale również odpowiednio się na nie przygotowali. Z tego powodu pomagamy Państwu znaleźć hotel na targi oraz miejsca restauracyjne. Dzięki temu oszczędzają Państwo swój czas na szukanie odpowiedniego obiektu spełniającego Państwa wymagania np. pod względem ceny, standardu oraz innych wytycznych.
Wyszukaj:
Liczba obiektów 1-2 z 2
Bezpłatna konferencja Cloud Computing

Bezpłatna konferencja Cloud Computing

Coraz więcej polskich przedsiębiorstw otwiera się na technologie chmurowe. Rozwiązania te cieszą się większym zainteresowaniem, ale także i zaufaniem. Zapraszamy na konferencję, na której dowiesz się wszystkiego na ten temat.
Lokalizacja: ul. Żwirki i Wigury 1 | Warszawa
Data: 2018-10-17 - 2018-10-17
Smart City Expo

Smart City Expo

Smart City Expo to targi branżowe poświęcone tematyce odnawialnych źródeł energii i energetyce prosumenckiej. Na to wydarzenie zapraszamy do hal Expo Mazury w Ostródzie w dniach 3-4 października 2018r.
Lokalizacja: Grunwaldzka 55 | Ostróda
Data: 2018-11-28 - 2018-11-29