Wydarzenia targowe

Oferujemy Państwu wszystkie wydarzenia targowe w jednym miejscu! Naszym celem jest dostarczenie rzetelnej informacji, o tym gdzie obecnie są lub będą organizowane targi w Polsce, konferencje, festiwale oraz inne wydarzenia wystawiennicze. Bogato rozbudowana baza jest stale uzupełniania, tak by wszystkie dane były cały czas aktualne i prawdziwe.

Oferowany przez nas system jest łatwy w obsłudze, a ponadto pozwala na wyszukiwanie wszystkich najważniejszych informacji, takich jak opis wydarzenia, lokalizacja, data oraz dane teleadresowe. Przy okazji, sugerowane są także inne wydarzenia targowe, które organizowane są w najbliższej okolicy lub w nadchodzących terminach.

Pragniemy, by użytkownicy naszego portalu byli rzetelnie poinformowani nie tylko o wydarzeniach targowych, ale również odpowiednio się na nie przygotowali. Z tego powodu pomagamy Państwu znaleźć hotel na targi oraz miejsca restauracyjne. Dzięki temu oszczędzają Państwo swój czas na szukanie odpowiedniego obiektu spełniającego Państwa wymagania np. pod względem ceny, standardu oraz innych wytycznych.
Wyszukaj:
Liczba obiektów 1-3 z 3
Coders Day Łódź #1

Coders Day Łódź #1

Agenda: 
  • Rynek pracy IT Jak kształtuje się rynek pracy IT w Polsce i dlaczego warto próbować swoich sił w zawodzie programisty. Opowiemy też co robi programista i jak wygląda ścieżka kariery w IT.
  • Prezentacja Coders Lab Jakich umiejętności…
Lokalizacja: ul. Tymienieckiego 3 | Łódź
Targi Przemysłu Jachtowego i Lotnictwa Lekkiego Aqua Avis

Targi Przemysłu Jachtowego i Lotnictwa Lekkiego Aqua Avis

Termin pierwszej edycji targów Aqua Avis uległ zmianie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-8 września 2018r. 
Lokalizacja: Grunwaldzka 55 | Ostróda
Data: 2018-04-19 - 2018-04-21
Targi Hodowlane Zagroda

Targi Hodowlane Zagroda

Targi Zagroda to prezentacja szerokiej oferty maszyn i urządzeń rolniczych.
Lokalizacja: Grunwaldzka 55 | Ostróda
Data: 2018-10-20 - 2018-10-21