Najlepsze polskie Obiekty i Wydarzenia targowe

Wrocław to stolica Dolnego Śląska. Miasto z roku na rok odnotowujące coraz szybszy wzrost gospodarczy, dzięki czemu przyciąga do siebie nowych, zagranicznych inwestorów. Sprzyja temu bogata, bo ponad tysiąc letnia historii, a także sprzyjająca nocnemu życiu kulturalnemu oferta programowa. W mieście możemy liczyć zarówno na stołowanie się w eleganckich, luksusowych lokalach, jak również przyjemnych i przytulnych kawiarenkach. Miasto liczące sporo ponad pół miliona mieszkańców, stało się naturalnym centrum biznesowym w tej części kraju. To właśnie we Wrocławiu organizowane są takie imprezy jak Wrocławskie Spotkania Niezwykłości, Międzynarodowe Targi Turystyczne lub Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. To jednak tylko niewielki wycinek oferty programowej, odbywającej się we wrocławskiej Hali Stulecia. Oprócz tych wyżej wymienionych, znajdziemy tutaj Wrocław Off Road Show czy Fame Music Festival Electronic Edition. Pozostają w temacie muzyczno rozrywkowym, nie sposób wspomnieć o tak znaczącym wydarzeniu, jak Polska Noc Kabaretowa, transmitowana w telewizji ogólnopolskiej. Kolejne istotne wydarzenia to Noworoczny Koncert Symfoniczny i Gala Noworoczna. 
 
Oprócz Hali Stulecia – najbardziej rozpoznawalnego obiektu koncertowo-wystawienniczego we Wrocławiu, w mieście odbywają się mniejsze wydarzenia. Ich organizacją zajmują się hotele konferencyjne, jak na przykład Hotel Tumski czy Park Hotel Diament. Pozostałe bardziej znane hotele to między innymi Hotel Europejski, Hotel Olimpia czy Art Hotel Wrocław
 
Każdy z tych i pozostałych obiektów oferuje wysoki standard zakwaterowania, wraz z możliwością skorzystania z oferty hotelowej restauracji. Mając ochotę na jedzenie nieco inne, niż w hotelowym menu, warto udać się na wrocławską starówkę. Znajdziemy tam wiele znanych na całym świecie lokali, jak na przykład Patio, Akropol czy Karczma Lwowska. 
 
W godzinach szczytu, Wrocław podobnie jak Warszawa może być mocno zakorkowany. Sprawia to, że warto rozważyć skorzystanie z komunikacji publicznej. Tak samo jak w stolicy, jest realizowana za pomocą autobusów i tramwajów, jednak bez metra. Jest to wygodna, bezpieczna, a przy tym niedroga metoda poruszania się po mieście. Do Wrocławia można szybko i wygodnie dostać się płatną autostradą A4 (E40), E 67 oraz samolotami, lądującymi w Porcie Lotniczym Wrocław. Jego odległość od centrum miasta to około 10 km. Na lotnisko kursuje linia autobusowa numer 406.

Wyszukaj:
Liczba obiektów 1-10 z 15
Międzynarodowe Targi Turystyczne

Międzynarodowe Targi Turystyczne

MTT Wrocław organizowane sa od 7 lat. W tym czasie stały się liczącą się w Polsce imprezą turystyczną. Co roku odwiedza nas ok. 10 000 osób.
Lokalizacja: Hala Stulecia, Wystawowa 1 | Wrocław
Tel.: 534 800 180
Fundacja Manus

Fundacja Manus

10 i 11 marca 2015 roku w bud. C-13 Politechniki Wrocławskiej odbędzie się kolejna, XXIII edycja Akademickich Targów Pracy. Co roku Targi przyciągają tysiące młodych ludzi szukających perspektyw na przyszłość. Osoby, które wezmą…
Lokalizacja: Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25 (Politechnika Wrocławska, budynek C-13) | Wrocław
IdeasON 2015 Wrocław

IdeasON 2015 Wrocław

Konferencje IT skupiające się na nowych trendach w tej branży, zastosowaniu nowej technologii w biznesie i kreowaniu pomyślnej kariery zawodowej.
Lokalizacja: Wita Stwosza 16 | Wrocław
Tel.: 510128135
Karczma Lwowska

Karczma Lwowska

Lokalizacja: Rynek 4 | Wrocław
Restauracja Złota

Restauracja Złota

Lokalizacja: Rynek 6 | Wrocław
Restauracja Pod Fredrą

Restauracja Pod Fredrą

Lokalizacja: Rynek 1 | Wrocław
HP Park Plaza

HP Park PlazaStarStarStarStar

Lokalizacja: Drobnera 11/13 | Wrocław
Tel.: +48 71 320 84 00
HOTEL HASTON CITY

HOTEL HASTON CITYStarStarStarStar

Lokalizacja: Irysowa 1-3 | Wrocław
Tel.: +48 71 322 55 00
HOTEL DUET

HOTEL DUETStarStarStar

Lokalizacja: Sw. Mikołaja 47-48 | Wrocław
Tel.: +48 71 78 55 100
HOTEL DWÓR POLSKI

HOTEL DWÓR POLSKIStarStarStarStar

Lokalizacja: Kiełbaśnicza 2 | Wrocław
Tel.: +48 71 372-34-15