Najlepsze polskie Obiekty i Wydarzenia targowe

Warszawa, stolica Polski oferuje zróżnicowane rozrywki i wydarzenia, dostosowane do niemal każdego gustu. Nowoczesne miasto, tętniące życiem o każdej porze, proponuje takie atrakcje jak na dobrze znane Stare Miasto i Łazienki Królewskie. Jednak poza tymi klasycznymi punktami zwiedzania, warto również odwiedzić inne, wart uwagi lokalizacje. Wśród nich na pewno znajduje się Pałac Kultury i Nauki i Królikarnia – przepiękny pałac, wybudowany na początku roku 1782 przez króla Augusta II Mocnego. Dziś znajduje się tam muzeum sztuki i rzeźby Xawerego Dunikowskiego. Punktem obowiązkowym na liście powinno również być Muzeum Powstania Warszawskiego, dedykowane bohaterom powstania z roku 1944 r. Można w nim obejrzeć setki artefaktów, zdjęć i pamiątek. Kolejnym ważnym miejscem na mapie Warszawy jest nowoczesne Centrum Nauki Kopernik, z ponad 450 interaktywnymi eksponatami. 
 
Jednak Warszawa to przede wszystkim stolica polskiego biznesu. Nikogo nie powinny więc dziwić licznie organizowane tutaj targi i wystawy.  Przez cały rok organizowane są tutaj wydarzenia tematyczne z różnych branż – sportowych, gastronomicznych, produkcyjnych, przemysłowych i informatycznych. Wśród najbardziej znanych można wyróżnić Targi Mieszkaniowe Nowy Dom, Nowe Mieszkanie, Targi Sprzętu Jeździeckiego Cavaliada, a także Auto Nostalgia. W sumie, w ciągu całego roku Warszawa ma do zaoferowania blisko 100 różnych, tematycznych imprez dla firm i klientów indywidualnych.
 
Przybywając do tak wielkiego miasta, konieczne będzie znalezienie noclegu. Z tym również nikt nie powinien mieć trudności. Liczba hoteli jest podobnie duża jak ilość organizowanych imprez.  W stolicy mamy do wyboru ponad 600 różnych hoteli – od najbardziej luksusowych 5 gwiazdkowych, po hotele klasy ekonomicznej, oferującej noclegi w bardzo przystępnych cenach.  Liczba restauracji i obiektów gastronomicznych niemal dwukrotnie przewyższa ilość hoteli. Szacuje się że w Warszawie istnieje ponad 1200 restauracji, proponujących tradycyjne dania kuchni polskiej, jak potrawy z całego świata, w tym również kuchnię egzotyczną.
 
Przyjeżdżając do Warszawy, czy to w celach biznesowych czy turystycznych, warto pamiętać o jednej ważnej rzeczy. Dla własnej wygody lepiej pozostawić samochód na hotelowym parkingu i skorzystać z taksówek lub komunikacji publicznej. Mając do dyspozycji metro, tramwaje i autobusy, a także doskonale znających stolicę taksówkarzy, znacznie szybciej dotrzemy do celu podróży, niż korzystając z własnego pojazdu i tracąc czas w korkach.

Wyszukaj:
Liczba obiektów 1-10 z 49
Kariera IT

Kariera IT

Organizujemy targi pracy dla programistów i specjalistów z branży IT  w największych miastach Polski.
Lokalizacja: ul. Płocka 5A | Warszawa
Tel.: (0-22) 185 51 12
MCS sp. z o.o.

MCS sp. z o.o.

Lokalizacja: | Warszawa
BAMT GigaCon

BAMT GigaCon

GigaCon, to marka, która powstała 15 lat temu. Organizujemy konferencje o tematyce systemowej, sieciowej, programistycznej, biznesowej, prawnej i dotyczące różnych aspektów bezpieczeństwa. Organizacja średnio sześciu imprez…
Lokalizacja: ul. Postępu 17d | Warszawa
Patrycja Wojnowska

Patrycja Wojnowska

Lokalizacja: | Łódź | Dodatkowe lokalizacje, w których pracuję: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, gdańsk
Tel.: 663640094
Novial

Novial

Lokalizacja: | Warszawa
klaudiaj2

klaudiaj2

Lokalizacja: | Warszawa
E-kaliteri Ltd

E-kaliteri Ltd

Masz ważny wyjazd służbowy, międzynarodowe targi branżowe lub klient z zagranicy przyjeżdża do Twojej firmy?

Szukasz asystenta, który nie tylko pomógłby Ci w tłumaczeniach językowych, ale też w organizacji pobytu, zwiedzaniu, załatwianiu…
Lokalizacja: | Warszawa
Tel.: (22) 213-93-56
Sylwia Karoń

Sylwia Karoń

Lokalizacja: | Warszawa
Kinga Wilk

Kinga Wilk

Lokalizacja: | Lublin | Dodatkowe lokalizacje, w których pracuję: Lublin, Kielce, Warszawa, Puławy, Radom
Tel.: 510579991
Sylwia S.

Sylwia S.

Lokalizacja: | Lublin | Dodatkowe lokalizacje, w których pracuję: Warszawa
Tel.: 502139330