Najlepsze polskie Obiekty i Wydarzenia targowe

Rzeszów, miasto o charakterze gospodarczym, kulturalnym i naukowym, połóżone w południowo – wschodniej części kraju. Do odwiedzin zaprasza nie tylko swoim przepięknym krajobrazem, ale również bardzo dużą liczbą imprez plenerowych, targów i innych wydarzeń, przyciągających tłumy uczestników z całego kraju. W znajdujących się w mieście galeriach, muzeach i wystawach, odnajdziemy wiele śladów dziedzictwa kulturowego Rzeszowa. Organizowane są tu również spotkania artystyczne, premiery i międzynarodowe wernisaże. 
 

Do najbardziej znanych wydarzeń rozgrywających się w Rzeszowie można niewątpliwie zaliczyć targi, których organizatorem są Międzynarodowe Targi Rzeszowskie. W kalendarzu imprez znajdują się takie pozycje jak Targi Pracy Work Expo, Targi Edukacyje Edu Salon czy Targi Ślubne Wedding Day. Rzeszów to również miasto, słynące z grudniowych Jarmarków Bożonarodzeniowych. Odbywają się one co roku o tej samej porze, w rzeszowskim Agrohurcie. Podczas targów można skosztować i zakupić swojskie, tradycyjnie robione wędliny, a także miody, pieczywa i inne swojskie wyroby od miejscowych wytwórców.

 

Na co mogą liczyć osoby odwiedzające Rzeszów i chcące zatrzymać się tutaj na nieco dłużej? Poszukiwania noclegów warto rozpocząć od kilku znanych, działających w mieście hoteli. Jest ich około 50. wśród nich warto wymienić takie obiekty jak Hotel Rzeszów, Hetman, Blue Diamond czy Grand Hotel. Oprócz nich istnieje również wiele innych hoteli, oferujących nie tylko wysoki standard wyposażenia w niskich cenach, ale również posiadających niezbędne zaplecze konferencyjno gastronomiczne. Chcąc stołować się na mieście, warto zajrzeć do takich miejsc jak Restauracja Groteska, Grzesznicy czy Restauracja Liszt. 

 

Dojazd do Rzeszowa nie jest ani trudny, ani czasochłonny. A to za sprawą oddanej niedawno do użytku autostrady A4. Niewielka odległość od wschodniej granicy sprawia, że Rzeszów i tamtejsze hotele i centra konferencyjne są chętnie wybierane przez zagranicznych przedsiębiorców do organizowania najróżniejszych spotkań firmowych. Za takim wyborem przemawia również położony 10 km od Rzeszowa Międzynarodowy Port Lotniczy Rzeszów-Jesionka.

 

Rzeszów reklamuje się hasłem „Stolica Innowacji” - jest w tym dużo prawdy. Z roku na rok przybywa tu nowych firm, głównie z sektora informatycznego i produkcyjnego. Sprawia to, że do miasta nadciąga duża liczba młodych ludzi, znajdujących dobrze płatną pracę w wyuczonym zawodzie. Wszystko to pozytywnie wpływa na dalsze perspektywy miasta, czyniąc go miejscem atrakcyjnym dla inwestorów polskich i zagranicznych.
Wyszukaj:
Liczba obiektów 1-10 z 12
HOTEL NOWY DWÓR ŚWILCZA

HOTEL NOWY DWÓR ŚWILCZAStarStarStar

Lokalizacja: Świlcza 146 E | Rzeszów
Tel.: +48 17 856 09 90
HOTEL NOWY DWÓR ZACZERNIE

HOTEL NOWY DWÓR ZACZERNIEStarStarStar

Lokalizacja: Zaczernie 955 a/ Zaczernie | Rzeszów
Tel.: +48 17 859 73 10
GRAND HOTEL

GRAND HOTELStarStarStarStar

Lokalizacja: Dymnickiego 1a | Rzeszów
Tel.: +48 17 250 00 00
HOTEL BLUE DIAMOND WELLNESS SPA

HOTEL BLUE DIAMOND WELLNESS SPAStarStarStarStar

Lokalizacja: Nowa Wieś 414 | Rzeszów
Tel.: +48 17 77 22 666
HOTEL BRISTOL Tradition & Luxury

HOTEL BRISTOL Tradition & LuxuryStarStarStarStarStar

Lokalizacja: Rynek 20-23 | Rzeszów
Tel.: +48 17 250 00 80
HOTEL HORYZONT

HOTEL HORYZONTStarStarStar

Lokalizacja: Podkarpacka 54 | Rzeszów
Tel.: +48 17 87 317 27
HOTEL IMPERIUM RZESZÓW

HOTEL IMPERIUM RZESZÓWStarStarStar

Lokalizacja: Świlcza 147s | Rzeszów
Tel.: +48 17 860 33 60
HOTEL MIESZKO RZESZÓW

HOTEL MIESZKO RZESZÓWStarStar

Lokalizacja: Lubelska 24 | Rzeszów
Tel.: +48 17 861 22 01
HOTEL PAŁAC SIENIAWA

HOTEL PAŁAC SIENIAWA

Lokalizacja: Kościuszki 32 | Rzeszów
Tel.: +48 16 649 17 00
HOTEL PARK & WELLNES

HOTEL PARK & WELLNESStarStarStarStar

Lokalizacja: Paderewskiego 124a | Rzeszów
Tel.: +48 17 857 18 30