Najlepsze polskie Obiekty i Wydarzenia targowe

Poznań – stolica Wielkopolski, to historyczne miasto z bogatą historią. Jeden z ważniejszych obiektów to monumentalny Zamek Cesarski z wieloma wieżami – dawna rezydencja niemieckiego cesarza Wilhelma II. Inna znacząca budowla w Poznaniu to Zamek Królewski, będący ważnym symbolem miasta, zbudowany w roku 1249 i położony na Wzgórzu Zamkowym. Będąc w okolicy, warto odwiedzić Lednicki Park Krajobrazowy, założony w celu ochrony obszaru wokół Jeziora Lednica. 
 
Powodów do odwiedzin Poznania może być wiele. Jednymi z nich są tu licznie rozrywane zawody sportowe, na przykład Mistrzostwa Europy w Karate, Międzynarodowy Turniej Tenisa ATP „Poznań Open” lub Turniej Piłkarski Lech Cup. To jednak tylko niewielki wycinek oferty programowej, przygotowanej dla przedsiębiorców i osób prywatnych. Poznań stawiając na rozwój technologiczny i informatyczny, oferuje liczne imprezy tematyczne. Działające w mieście Międzynarodowe Targi Poznańskie są organizatorami takich wydarzeń jak Targi Ślubne, Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych Boatex lub Knieje, czyli Targi Myślistwa i Strzelectwa Sportowego. Przez cało rok organizatorzy dbają o to, aby zapewnić zróżnicowaną tematycznie gamę wydarzeń, adresowaną do wybranych branż. Warto podkreślić tu takie wydarzenia jak popularną Rybomanię – Targi Wędkarstwa, czy znane w całej Europie Area Design (Europejski Design dla Biznesu).
 
Ze względu na bardzo dużą powierzchnię wystawienniczą Międzynarodowych Targów Poznańskich, niektóre imprezy odbywają się równolegle, w żaden sposób ze sobą nie kolidując. MTP oferuje również klientom możliwość skorzystania z nowocześnie wyposażonego, wygodnego Centrum Konferencyjnego, idealnego na konferencje lub kongresy – Poznań Congres Center.
 
Do Poznania prowadzi bardzo wygodny dojazd autostradą A2 oraz drogami ekspresowymi S11 i drogami krajowymi. Północy. Stosunkowo niewielka odległość od zachodniej granicy sprawia, że duża liczba poznańskich targów cieszy się sporym zainteresowaniem zachodnich firm i klientów. Odwiedzinom sprzyja wspomniany wygodny dojazd, oraz dobrze zaplanowana baza hotelowo-turystyczna. W mieście działa ponad 250 hoteli, oferujących zróżnicowany standard. Pozwala to łatwo znaleźć noclegi w cenie, nie przekraczającej założonego budżetu. W mieście znajdziemy kilka większych galerii handlowych, a także dużą liczbę parkingów. Komunikacja publiczna jest realizowana poprzez linie autobusowe i tramwajowe. Na obrzeżach miasta, niedaleko Toru Poznań i  Inea Stadion działa Międzynarodowy Port Lotniczy Poznań-Ławica.

Wyszukaj:
Liczba obiektów 1-10 z 31
Meliński Minuth Sp. z o.o.

Meliński Minuth Sp. z o.o.

Lokalizacja: Ul. Obornicka 253 A,B | Poznań
Tel.: +48 61 842 92 83
ZOLLER Polska Sp. z o.o.

ZOLLER Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: ul. Głogowska 277 | Poznań
RANDS S.C.

RANDS S.C.

Lokalizacja: Janikowska 17a | Poznań
PREVOTEX MD

PREVOTEX MD

Lokalizacja: ul. Św. Michała 43 | Poznań
City Park Hotel & Residence

City Park Hotel & ResidenceStarStarStarStarStar

Lokalizacja: Wyspiańskiego 26a | Poznań
Tel.: +48 61 22 18 400
HOTEL DORRIAN

HOTEL DORRIANStarStarStar

Lokalizacja: Wyspiańskiego 29 | Poznań
Tel.: +48 61 867 45 22
HOTEL MAT'S

HOTEL MAT'SStarStarStar

Lokalizacja: Bułgarska 115 | Poznań
Tel.: +48 61 868 78 31
GLAM HOUSE - rooms & apartments

GLAM HOUSE - rooms & apartments

Lokalizacja: Św. Marcin 43 | Poznań
Tel.: +48 507182800
HOSTEL EXPLORER

HOSTEL EXPLORER

Lokalizacja: Wszystkich Świętych 6 | Poznań
Tel.: +48 61 222 37 07
HOSTEL PUZZLE

HOSTEL PUZZLE

Lokalizacja: Słowackiego 41 | Poznań
Tel.: +48 603181642