BAMT GigaCon

ul. Postępu 17d, 02-676 Warszawa

Wyszukaj w pobliżu:

Odległość

Krótki opis:

GigaCon, to marka, która powstała 15 lat temu. Organizujemy konferencje o tematyce systemowej, sieciowej, programistycznej, biznesowej, prawnej i dotyczące różnych aspektów bezpieczeństwa. Organizacja średnio sześciu imprez konferencyjnych miesięcznie stawia nas na pozycji niekwestionowanego lidera wśród firm prowadzących podobną działalność na polskim rynku IT. W kilkudziesięciu organizowanych corocznie spotkaniach bierze łącznie udział ponad 5000 osób. Specjalizujemy się w organizacji oraz sprzedaży konferencji, seminariów i warsztatów. Początkowo działalność ta była prowadzona w ramach firmy Software. Są to imprezy techniczne, menedżerskie lub przeznaczone dla prawników i radców prawnych. Ich wspólną cechą jest wątek informatyczny, wokół którego budowane są agendy konferencji i seminariów. Podczas organizacji imprez współpracujemy z agendami rządowymi, funkcjonującymi na polskim rynku IT organizacjami i instytucjami, wiodącymi polskimi i zagranicznymi firmami informatycznymi, firmami doradczymi oraz grupą niezależnych specjalistów i konsultantów.
Spotkania przez nas organizowane stanowią przegląd najnowszych rozwiązań i technologii z wybranej tematyki. Wszystkie przedsięwzięcia firmowane tą marką łączy wysoka jakość i jednolity standard organizacji.
Tematyka konferencji obejmuje wszystkie sfery działalności teleinformatycznej nowoczesnych przedsiębiorstw: bezpieczeństwo, technologie programistyczne, open source, sieci.

Obiekty w okolicy

HOTEL AIRPORT OKĘCIE

HOTEL AIRPO...

Kategoria: Hotel
HOTEL SOKRATES UW

HOTEL SOKRA...

Kategoria: Hotel
NOCLEGI OKĘCIE Pod Lipami

NOCLEGI OK...

Kategoria: Hotel
HOTEL LORD & CONFERENCE CENTER

HOTEL LORD ...

Kategoria: Hotel
Hotel BB Hotel Warszawa-Okęcie

Hotel BB Ho...

Kategoria: Hotel
HOTEL POLECZKI

HOTEL POLECZKI

Kategoria: Hotel

Wydarzenia w okolicy