Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa Sp. z o.o.

ul. Ks. Skorupki 21, 90-532 Łódź

Wyszukaj w pobliżu:

Odległość

Krótki opis:

Spółka Międzynarodowe Targi Łódzkie istnieje od roku 1989 i jest największym w centralnej Polsce organizatorem imprez wystawienniczych. 

Opis:

Spółka Międzynarodowe Targi Łódzkie istnieje od roku 1989 i jest największym w centralnej Polsce organizatorem imprez wystawienniczych. Zakres działalności MTŁ to organizacja branżowych targów, wystaw, konferencji o krajowym i międzynarodowym zasięgu, a także budowanie biznesowego i nowoczesnego wizerunku Łodzi i Regionu. 

 Międzynarodowe Targi Łódzkie realizują corocznie kilkanaście tematów targowych. Wiele z nich to projekty branżowe o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym i krajowym rynku wystawienniczym. Warto tutaj wymienić: Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video – FILM VIDEO FOTO, Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD, Targi  - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR, Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR.

 Systematycznie rozszerzany jest zakres tematyczny targów. Podejmowane są inicjatywy prezentacji nowych obszarów aktywności gospodarczej. Poszczególne imprezy zyskują oprawę merytoryczną w postaci sympozjów, seminariów i konferencji. Najlepsze wyroby, produkty i rozwiązania technologiczne zdobywają nagrody w towarzyszących targom konkursach.

Obiekty w okolicy

HOTEL ŚWIATOWIT

HOTEL ŚWIA...

Kategoria: Hotel
HOTEL BOROWIECKI

HOTEL BOROW...

Kategoria: Hotel
HOTEL BOSS ŁÓDŹ

HOTEL BOSS ...

Kategoria: Hotel
HOTEL NIKON

HOTEL NIKON

Kategoria: Hotel
HOSTEL MOLO

HOSTEL MOLO

Kategoria: Hotel
HOTEL YUCA

HOTEL YUCA

Kategoria: Hotel

Wydarzenia w okolicy