O nas

Platforma targowa TargiPromo powstała w październiku 2014 roku z inicjatywy osób tworzących agencję interaktywną LIGHTPIXEL.PL. Pomysł na portal narodził się podczas organizacji wyjazdu targowego dla jednego z naszych Klientów. Zauważyliśmy wtedy, iż trudno jest znaleźć wszystkie informacje dotyczące danego wydarzenia w jednym miejscu, czy Wykonawców godnych powierzenia chociażby wykonania stoiska. Trudne było pomimo ery facebooka odnalezienie także hostess, które mogłyby się pochwalić nie tylko urodą, ale także doświadczeniem pracy na tego typu eventach.

Tak stworzyliśmy jedyne tego typu miejsce w sieci, które grupuje wydarzenia, wykonawców, hostessy oraz wystawców pod jednym „hasłem”, dodatkowo dzieląc wszystkie te grupy na branże, co znacznie usprawnia odnalezienie pożądanych informacji.

Prócz usług ściśle związanych z portalem, wkrótce oferować będziemy dla Wystawców Kartę Wystawcy która upoważni, osoby będące jej posiadaczem do zniżek w wybranych obiektach czy firmach z naszej bazy. Karta Wystawcy pozwoli na skorzystanie z atrakcyjnych ofert z miast w których odbywają się wydarzenia targowe.

W naszej bazie mogą zareklamować się:
  • obiekty noclegowe
  • firmy usługowe (jak firmy oferujące zabudowę, obsługę techniczną, obsługę transportową)
  • hostessy
  • firmy gastronomiczne
  • wystawcy

TargiPromo zostało zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych (tablety, telefony), dzięki czemu można dotrzeć do portalu z każdego urządzenia z dostępem do Internetu.

W razie pytań zapraszamy do działu Kontakt.
Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!

Jesteśmy laureatami:
AIP Mixer

Należymy do:

AIP Mixer

Linki do logo:
Logo 800x200 px JPG
Logo PDF