Gdzie jeść

Wybierasz się na targi wystawiennicze, targi expo lub konferencje do obcego miasta, którego nie znasz? Dzięki naszemu lokalizatorowi, w łatwy sposób znajdziesz obiekty gastronomiczne, zaprezentowane przez nas na interaktywnej i prostej w obsłudze mapie. Punktem centralnym jest zawsze miejsce targów, na które się Państwo wybierają lub które jest w kręgu Państwa zainteresowań. Na mapie pokazane są obiekty najbliżej eventu, tak by dotarcie do nich było szybkie i proste. Jednak jeśli interesują Państwa inne wytyczne, prezentujemy również obiekty, które są oddalone od miejsca targów. Skorzystanie z naszej mapy jest banalnie proste, a przy okazji jest bardzo dużą oszczędnością czasu.

Dzięki naszej stronie możesz bez problemu zaplanować kolację z klientem lub nowo poznanymi na targach ludźmi, w miłym otoczeniu oraz przy smacznym posiłku.
Wyszukaj:
Liczba obiektów 1-5 z 5
PIU Restauracja Pizzeria

PIU Restauracja Pizzeria

Miło jest nam Państwa powitać w PIU RESTAURACJA & PIZZERIA
Stary Płaszów – Rybitwy.Dołożymy wszelkich starań, aby na Państwa twarzach zagościł uśmiech. Zaskoczymy Państwa wspaniałym smakiem i świeżością naszych potraw oraz miłą,…
Lokalizacja: Lipska 53 | Kraków
Restauracja Wierzynek

Restauracja Wierzynek

Dzieje Restauracji Wierzynek sięgają 1364 roku. Restauracja zlokalizowana jest na rynku krakowskim. 
Lokalizacja: Rynek Główny 15 | Kraków
Karczma Lwowska

Karczma Lwowska

Lokalizacja: Rynek 4 | Wrocław
Restauracja Złota

Restauracja Złota

Lokalizacja: Rynek 6 | Wrocław
Restauracja Pod Fredrą

Restauracja Pod Fredrą

Lokalizacja: Rynek 1 | Wrocław