Firmy usługowe

Profesjonalna prezentacja firmy na targach oraz na innych wydarzeniach, to przede wszystkim fachowa budowa stoiska, zapewnienie doświadczonej obsługi oraz dopracowanie wszystkich szczegółów pod względem logistycznym. Udział w targach jest swego rodzaju wizytówką firmy, z tego względu należy zadbać o każdy aspekt tego wydarzenia.

Jeśli, jako wystawca szukają Państwo rzetelnej obsługi, która zapewni Państwu opiekę techniczną, zapraszamy do przejrzenia naszej bogatej bazy firm usługowych.

Można się do nas zgłaszać również jako firma budująca stoiska, transportowa, fotograficzna, cateringowa, przewóz osób, biura tłumaczeń, agencja fotograficzna oraz filmowa. Po wypełnieniu danych, znajdą się Państwo w naszej bazie i będą Państwo widoczni dla potencjalnych klientów.

Zamieszczenie firm obsługujących targi, to oszczędność twojego cennego czasu oraz gwarancja jakości. Zyskujesz profesjonalnie przygotowane stoisko, zgodne z Twoimi oczekiwaniami oraz wymaganiami oraz pewność, że każdy szczegół Twojej prezentacji został przemyślany, ale przede wszystkim zrealizowany.
Wyszukaj:
Liczba obiektów 21-30 z 53
IdeasON 2015 Wrocław

IdeasON 2015 Wrocław

Konferencje IT skupiające się na nowych trendach w tej branży, zastosowaniu nowej technologii w biznesie i kreowaniu pomyślnej kariery zawodowej.
Lokalizacja: Wita Stwosza 16 | Wrocław
Lubelskie Dni Informatyki 2015

Lubelskie Dni Informatyki 2015

Lubelski sektor IT ponownie pokaże swój potencjał 22 kwietnia 2015 roku. Tego dnia po raz kolejny odbędą się Lubelskie Dni Informatyki - największa bezpłatna konferencja ICT na wschodnim brzegu Wisły organizowana przez grupę KUL.NET oraz…
Lokalizacja: Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. ul. Dobrzańskiego 3 | Lublin
MiOhi

MiOhi

Jesteśmy grupą entuzjastów, którzy swoje pomysły realizują z pasją i radością. Organizujemy imprezy edukacyjno-rozrywkowe, przybliżające temat kultury i popkultury japońskiej oraz umożliwiające pożyteczne i atrakcyjne spędzenie czasu.
Lokalizacja: | Kraków
Ptak Fashion CIty

Ptak Fashion CIty

PTAK FASHION CITY to jedyne w Europie Miasto Mody – miejsce, w którym funkcjonują tysiące firm produkujących odzież, w większości polscy producenci. Miasto Mody tworzą ludzie działający kreatywnie w biznesie modowym. Każdego dnia do pracy…
Lokalizacja: Żeromskiego 6 | Rzgów
Expo Arena

Expo Arena

Lokalizacja: Grunwaldzka 55 | Ostróda
Targi Polskie Produkty - Gliwice 2015

Targi Polskie Produkty - Gliwice 2015

Targi Polskie Produkty są wydarzeniem, które ma na celu promocję polskiej zdrowej żywności, a także innych naturalnych polskich produktów. 
Lokalizacja: ul. Górnych Wałów 29 | Gliwice
PURE EXPO

PURE EXPO

Lokalizacja: | Warszawa
Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa Sp. z o.o.

Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa Sp. z o.o.

Spółka Międzynarodowe Targi Łódzkie istnieje od roku 1989 i jest największym w centralnej Polsce organizatorem imprez wystawienniczych. 
Lokalizacja: ul. Ks. Skorupki 21 | Łódź
BAMT Sp. z o.o. Sp. k.

BAMT Sp. z o.o. Sp. k.

Konferencja SUMMIT EOIF jest największą i najważniejszą na rynku konferencję dotyczącą elektronicznego obiegu informacji. Spotykamy się po raz kolejny na Stadionie Narodowym w Warszawie, w dniach 29-30 lipca 2015.…
Lokalizacja: Al Ks J Poniatowskiego 1 | Warszawa
Expo Nova S.C.

Expo Nova S.C.

Lokalizacja: | Poznań i okolice