Firmy usługowe

Profesjonalna prezentacja firmy na targach oraz na innych wydarzeniach, to przede wszystkim fachowa budowa stoiska, zapewnienie doświadczonej obsługi oraz dopracowanie wszystkich szczegółów pod względem logistycznym. Udział w targach jest swego rodzaju wizytówką firmy, z tego względu należy zadbać o każdy aspekt tego wydarzenia.

Jeśli, jako wystawca szukają Państwo rzetelnej obsługi, która zapewni Państwu opiekę techniczną, zapraszamy do przejrzenia naszej bogatej bazy firm usługowych.

Można się do nas zgłaszać również jako firma budująca stoiska, transportowa, fotograficzna, cateringowa, przewóz osób, biura tłumaczeń, agencja fotograficzna oraz filmowa. Po wypełnieniu danych, znajdą się Państwo w naszej bazie i będą Państwo widoczni dla potencjalnych klientów.

Zamieszczenie firm obsługujących targi, to oszczędność twojego cennego czasu oraz gwarancja jakości. Zyskujesz profesjonalnie przygotowane stoisko, zgodne z Twoimi oczekiwaniami oraz wymaganiami oraz pewność, że każdy szczegół Twojej prezentacji został przemyślany, ale przede wszystkim zrealizowany.
Wyszukaj:
Liczba obiektów 11-20 z 53
BAMT GigaCon

BAMT GigaCon

GigaCon, to marka, która powstała 15 lat temu. Organizujemy konferencje o tematyce systemowej, sieciowej, programistycznej, biznesowej, prawnej i dotyczące różnych aspektów bezpieczeństwa. Organizacja średnio sześciu imprez…
Lokalizacja: ul. Postępu 17d | Warszawa
Międzynarodowe Targi Turystyczne

Międzynarodowe Targi Turystyczne

MTT Wrocław organizowane sa od 7 lat. W tym czasie stały się liczącą się w Polsce imprezą turystyczną. Co roku odwiedza nas ok. 10 000 osób.
Lokalizacja: Hala Stulecia, Wystawowa 1 | Wrocław
Promo System Marta Kempa

Promo System Marta Kempa

Nasza Firma zajmuje się produkcją przenośnych systemów wystawienniczych i reklamowych, drukiem wielkoformatowym oraz wynajmem systemowej zabudowy targowej, na terenie kraju i za granicą.
Lokalizacja: Olszewskiego 18 | Leszno
Konferansjerzy z klasą

Konferansjerzy z klasą

Wyjątkowy duet konferansjerski.
Poprowadzimy każdą imprezę firmową, biznesową, integracyjną, rozrywkową, sportową czy dziecięcą, a także koncert, festyn, targi, premierę filmową lub imprezę plenerową.
Lokalizacja: | Kraków
Novial

Novial

Lokalizacja: | Warszawa
Agencja Informacyjno-Rekalmowa "PROMOCJA" s.c. W. Ochman, M. Ochman

Agencja Informacyjno-Rekalmowa "PROMOCJA" s.c. W. Ochman, M. Ochman

Promocja - Targi działa w branży organizacji targów od 1993 roku. Są to imprezy o charakterze lokalnym, obejmujące znaczące ośrodki województw małopolskiego i śląskiego. Specjalizujemy się w branżach: budownictwo, ogrzewanie,…
Lokalizacja: Os. XX-Lecia 20/3 | Wadowice
GRUPA PROARTE

GRUPA PROARTE

Firma PROARTE, PROARTE MEDIA

- projektowanie i budowa stoisk targowych,
- organizacja i zabudowa masowych imprez wystawienniczych,
- komunikacja marketingowa,
- fabryka reklamyLokalizacja: Pod Lipami 13 | Piekary Śląskie
Warsaw Expo

Warsaw Expo

WARSAW EXPO to najnowsze i największe w regionie, Międzynarodowe Centrum Wystawienniczo-Kongresowe.
Lokalizacja: Al. Katowicka 62 | Wolica 114 D, Nadarzyn
Fundacja Manus

Fundacja Manus

10 i 11 marca 2015 roku w bud. C-13 Politechniki Wrocławskiej odbędzie się kolejna, XXIII edycja Akademickich Targów Pracy. Co roku Targi przyciągają tysiące młodych ludzi szukających perspektyw na przyszłość. Osoby, które wezmą…
Lokalizacja: Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25 (Politechnika Wrocławska, budynek C-13) | Wrocław
E-kaliteri Ltd

E-kaliteri Ltd

Masz ważny wyjazd służbowy, międzynarodowe targi branżowe lub klient z zagranicy przyjeżdża do Twojej firmy?

Szukasz asystenta, który nie tylko pomógłby Ci w tłumaczeniach językowych, ale też w organizacji pobytu, zwiedzaniu, załatwianiu…
Lokalizacja: | Warszawa